PŘIPRAVILI JSME PRO VÁS SPECIÁLNÍ NABÍDKU BALÍČKŮ "PATERO KOŘENÍ" A "SEDMERO KOŘENÍ"

Nyní Vám nabízíme balíček "Patero koření" - pět druhů pro indickou kuchyni charakteristického koření, které ovšem rozhodně využijete i při experimentování s jakýmkoliv pokrmem.
Balíček obsahuje Horké koření (25g), což je směs koriandru, chilli, kardamomu, kmínu, hřebíčku, skořice a muškátového oříšku v přesně stanoveném poměru a upravené dle daného postupu. Toto koření je vyrobeno přesně podle indických tradic. Dále je součástí balíčku koření Garam masala (25g), kurkuma (25g), zázvor (22g) a v neposlední řadě také kari (20g). V rámci prodeje tohoto balíčku koření budeme na našem serveru pravidelně uveřejňovat recepty k využití tohoto koření, které Vám také rádi pošleme na Váš email.

Cena balíčku "Patero koření" je 1 6 5,- Kč + 75,- poštovné a balné. Objednat si jej můžete pomocí níže uvedeného formuláře.


I nadále nabízíme také balíček "Sedmero koření"obsahující vždy po jednom balení bazalky (12g), mletého muškátového oříšku (25g), estragonu (15g), mletého zázvoru (20g), mletého kardamomu (15g), mletého koriandru (35g) a mletého anýzu (24g). K těmto neobvyklým druhům koření přikládáme také soubor receptů, na jejich upotřebení v naší kuchyni.

Cena balíčku "Sedmero koření" je 1 9 1,- Kč + 75,- poštovné a balné. Objednat si jej můžete pomocí níže uvedeného formuláře.

Z Á V A Z N Á OBJEDNÁVKA

Objednávám balíček:
"Patero koření"
"Sedmero koření"
obojí

Pokud objednáte oba balíčky najednou, bude Vám účtováno poštovné a balné jen jedenkrát.


Jméno

Příjmení

Ulice

Město

PSČ

Váš email:

nepřeji si dostávat emailem receptové novinky týkající se mnou objednaného koření

Balíček bude odeslán na uvedenou adresu do 5 pracovních dnů od odeslání této objednávky.